NÁŠ KLUB

Klub amerického fotbalu Hradec Králové Dragons byl založen v roce 2016, kdy se stal řádným členem České asociace amerického fotbalu, ČAAF. V roce 2017 jsme již odehráli svoji historicky první sezonu ve 3. divizi. Následující rok jsme postoupili do 2. divize a v té jsme odehráli i sezonu 2019. V roce 2020 jsme se rozhodli z důvodu zapracování juniorů a nováčků do týmu pro návrat zpět do 3. divize. Bohužel nám kovidové restrikce zasáhly do přípravy natolik, že jsme rozhodli v sezónách 2020/21 do soutěže nenastoupit. Někteří z našich hráčů ale využili hostování a možnost získání zkušeností v jiných klubech. Na podzim 2021 nás čekalo hned několik organizačních změn a nábor nových hráčů. Ten proběhl kvůli rekonstrukci malšovického stadionu v nedalekých Urbanicích. Sezónu 2022 jsme odehráli ve 3. lize, kde plánujeme nastoupit i v sezóně 2023.

O klubu: About